Wyciskarka Kurvings

Wyciskarka Kurvings to najwyższej jakości sprzęt kuchenny do tłoczenia soków owocowych. Polecany zarówno dla profesjonalnych firm gastronomicznych, jak i do stosowania w warunkach domowych. Zastosowana w urządzeniu technika oparta jest na sile i precyzji. Gwarantuje otrzymanie pożądanego napoju w postaci soku z jednego gatunku owocu lub smoothie stanowiącego miks kilku składników.
Wyciskarka zaopatrzona jest w najwyższej jakości elementy tnące oraz tłoki. W początkowej fazie tnie owoce na cząstki, by ułatwić ich zmiażdżenie oraz wycisnąć maksimum soku z owocu. Wylotowy otwór wyciskarki został tak zaprojektowany, by ułatwiać prace. bez problemu mieści się w nim sporej wielkości jabłko, gruszka czy pomidor. Pozwala to na skrócenie czasu pracy oraz dokładniejsze uzyskanie soku z owocu Dzięki temu napój jest bogaty w substancje odżywcze.
Wyciskarkę Kurvings można z powodzeniem używać do tłoczenia soku z owoców miękkich, jak i liści np. szczawiu, szpinaku czy trawy cytrynowej.
Udogodnienie w postaci zatyczki wylotu soku pozwala w ciągu jednej serii zapełnić kilka pojemników np. szklanek. Dodatkowo system zabezpieczeń silnika zapobiega przeciążeniu poprzez automatyczne wyłączenie po przekroczeniu określonej temperatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*